Abus | 470/150HB230+USH GRANIT PLUS
Abus | 470/150HB230+USH GRANIT PLUS | 715189
Op voorraad in de webshop
99,95
Op voorraad in de webshop
Op werkdagen voor 11.00 besteld, over 2 dagen bezorgd.( enkel accessoires)
Helaas, een groter aantal van dit product is niet beschikbaar
Beschrijving
Specificaties
EAN: 4003318112492
Breedte: 109 mm
Kleurontwerp: black
Gewicht: 1260 g
Soort vergrendeling: Sleutel
Hoogte: 230 mm
Houder: USH 470
Diameter: 14 mm